کودک و نوجوان
1397/12/12 10:41

خواص آب برنج برای نوزادان

برای دستگاه گوارش آن ها مفید است: نوزادان به راحتی می توانند آب برنج را هضم کنند و آن را بخشی اجتناب ناپذیر از برنامه رژیم غذایی خود بدانند. اضافه کردن کمی نمک به آن به بهبود کارکرد دستگاه گوارش کودکان کمک می کند.
کمک می کند تا یبوست در آن ها درمان شود: این یکی از قدیمی ترین راه حل ها برای درمان یبوست در نوزادان و کودکان نوپا است. حدود 60 گرم آب برنج با 3 قطره روغن کنجد می تواند درمان مناسبی باشد. فقط مطمئن شوید که آب برنج کمی گرم است.
یک پادزهر طبیعی برای اسهال و استفراغ است.  خطر از دست دادن آب بدن نوزاد به خصوص وقتی که اسهال و استفراغ دارد بسیار زیاد است. تغذیه نوزاد با 100 گرم آب برنج هر سه ساعت یک بار در جلوگیری از کم آبی بدن کمک خواهد کرد. آب برنج آبرسانی ارزان و قابل دسترس و به عنوان یک جایگزین برای مایعات از دست رفته در اسهال و استفراغ است. حضور کربوهیدرات و ویتامین ها در آن کمک می کند تا خستگی سریع تر بهبود یابد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
خواص آب برنج برای نوزادان  , آب برنج , خواص آب برنج , درمان یبوست در کودکان , یبوست  , سن آغاز یبوست , دلایل مبتلا شدن به یبوست در کودکان , علائم یبوست در کودکان , یبوست در کودکان , درمان های یبوست در منزل , یبوست مزمن , علل بروز یبوست در کودکان , علائم یبوست مزمن در کودکان , درمان یبوست , علت یبوست در شیرخواران , درمان یبوست شیرخواران , نوزاد دچار یبوست , درمان یبوست در نوزادان , برای درمان یبوست چه کنیم؟ , رفع یبوست , نسخه های یبوست , کودک مبتلا به یبوست , پیشگیری از یبوست , درمان یبوست کودک , درمان یبوست کودکان , رفع یبوست کودکان , یبوست کودک , یبوست کودکان , درمان یبوست نوزادان  , اسهال نوزاد , اسهال همراه با تب , اسهال و استفراغ در کودکان , بهترین درمان اسهال و استفراغ کودکان , تغذیه زمان اسهال کودک , بهترین تغذیه زمان اسهال کودک , اسهال کودک , اسهال کودکان , درمان اسهال در کودکان , علل اسهال کودک , اسهال مزمن , برطرف کردن اسهال مزمن , حالت تهوع و اسهال , اسهال شدید , درمان اسهال , اسهال و استفراغ , کودک مبتلا به اسهال , اسهال , درمان اسهال خونى , درمان اسهال کودک در خانه  ,