گردشگری
1397/11/18 12:08

کارهایی که در هواپیما هرگز نباید انجام دهید

بر اساس گزارش اخیر بی بی سی پانوراما، تعداد افرادی که برای کارهای آزاردهنده در هواپیما و یا در فرودگاه های انگلستان بازداشت شده اند، در سال گذشته به میزان 50٪ افزایش یافته است. بله، مسافرت هوایی لزوما نشان دهنده متمدن بودن نیست و بارهای هواپیمایی از مرغ و گوزن انگار داخل هواپیما سفر می کنند. سایمون بوش با دندان قروچه ای آرام و سپس پمپاژ فشار خون و در نهایت یک ابزار خشم مثبت یک بررسی روی دسته ای از مردم انجام داد و آزار دهنده ترین رفتار مسافران در هواپیما را عنوان کرد. با مطالعه دقیق این مقاله قادر خواهید بود که کارهایی که در هواپیما هرگز نباید انجام دهید را درک کنید .

چمباته زدن در صندوق بالای سر

اینکه در صندوق بالای سر چمباته زده شود، کار درستی نیست. این کار خیلی عجیب و غریب می باشد. در عوض ما در مورد آن دسته از افرادی صحبت می کنیم که فکر می کنند جا دادن سامسونت بزرگشان در صندوق کوچک بالای سر شما مساوی با مالکیت آن صندوق می باشد. جالب است 12 ردیف دورتر هم می خواهد بنشیند. منظورم این است که آن ها عملا در یک هواپیمای دیگر هستند! این مورد از آزار دهنده ترین رفتار مسافران در هواپیما می باشد.

تکان دادن بدون توقف پا

با این حال این رفتار نسبتا نادر توانایی آزاردهندگی بالایی در ارتفاع دارد. ما در اینجا در مورد مسافر صندلی کناری صحبت می کنیم که به سادگی نمی تواند یک یا هر دو پا را از تکان دادن متوقف کند. و بله این رقصنده های هوایی همیشه و همیشه مردان هستند و این از کارهایی که در هواپیما هرگز نباید انجام دهید، می باشد.

نوزادانی که جیغ می کشند

اگر تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که آیا نژاد بشر همیشگی شده پس ممکن است گوش خود را از جیغ زدن و فریاد یک بچه گرفته باشید. جای تعجب نیست که نواحی بدون بچه از آرزوهای رده بالای داخل هواپیما است و گریه بچه از کارهای آزاردهنده در هواپیما می باشد.

عصبانیت شدید وقتی بغل دستی صندلی را ترک می کند

وقتی مشکل ادرار مثل آبشار نیاگارا دارید چرا روی صندلی کنار پنجره می نشینید؟ صندلی کنار راهرو این سوال را آرام از خودشان می پرسند وقتی یک لبخند مصنوعی هنگام کشیدن خودشان به سمت راهرو می زنند. بعدتر می خوابند و بعنوان انتقام روی شانه همان نفر خرناس می کشند که از آزار دهنده ترین رفتار مسافران در هواپیما می باشد.

موبایل های شش تیر

آن ها را می شناسید. جوری تلفن های هوشمند خود را دست می گیرند که انگار وسط یک جنگ هستند. و فکر می کنند لحظه ای که مجاز به روشن کردن دستگاه های خود نیستند، اطلاعات بسیار مهمی را از دست می دهند!"هی، الان فرود آمدیم، می توانی بشنوی؟ الان فرود آمدیم، من در باند فرودگاه هستم، الان می توانی بشنوی؟ بله، ما فرود آمدیم."

پیک نیک های مسخره

در بسیاری از خطوط هوایی امروزه چیزی مثل ناهار، شام یا صبحانه رایگان وجود ندارد و گاهی اوقات منطقی است که تنقلات و غذا های خود را روی تخته جلویمان بذاریم. اما لطفا در نظر داشته باشید که بوی ماهی تن، پنیر کرم و ساندویچ ترشی شما به حس بویایی بقیه حمله می کند و این کار از کارهایی که در هواپیما هرگز نباید انجام دهید، می باشد.

وراجی کردن

خوب، پسر یا دختر پایین راهرو از الان تا مایورکا یک نفر خیلی زشت دسته صندلی شما را مال خودش کرده است. اما آیا توضیح سرگرمی رقص ایرلندی شما با بلندترین صدای ممکن کمکی می کند؟ قطعا به ما هیچ کمکی نمی کند و می تواند از کارهای آزاردهنده در هواپیما می باشد.

اضافه کردن به دسته صندلی

همیشه جنگ بر سر دسته های صندلی بالا می گیرد. اگر انسان می تواند به ماه پرواز کند، مطمئنا می توانیم ابتکاری بیابیم که طی آن دو آرنج همزمان بتوانند استراحت کنند؟ در عوض این آرنج ها بدون برخورد با هم دیگر کنار هم قرار می گیرند و گاهی اوقات مانند دو کشتی گیر قبل از مبارزه همدیگر را لمس می کنند.

تجاوز به صندلی وسط خالی

در محیط بسته یک هواپیما، هر فضای خالی مانند صندلی وسط خالی بی نهایت ارزشمند است. اما اگر زودتر نتیجه نگیرید که تمام مسافرین کریسمس سر جایشان نشسته اند، یک نفر با گذاشتن یک کتاب، کت یا گردنی مدعی آن صندلی خالی می شود.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
زندگی آرام | سلامت | سبک زندگی | کودک | سرگرمی | فرهنگی | فال روزانه | فال قهوره |