گردشگری
1397/06/19 12:37

دیدنی‌های کامبوج

انگکور وات

معماری پیچیده‌ی این معبد باعث شده است که مورد استقبال اکثر گردشگران قرار بگیرد. گستردگی و وسعت این معبد به حدی است که برای دیدن تمام قسمت‌های آن باید چند روزی وقت بگذارید .

تونله ساپ

با قایق‌رانی در دریاچه‌ی تونله ساپ می‌توانید جاذبه‌های آن را از نزدیک ببینید و یک گشت آبی را در طول روز تجربه کنید.

سیهانوکویل

شهر سیهانوکویل با داشتن سواحل ماسه سفید و مجاورت با جزایر خالی از سکنه، امکاناتی نظیر غواصی و تجربه‌ی خوردن غذاهای فوق‌العاده را در اختیار گردشگران علاقه‌مند قرار می‌دهد. هر چند که فضای شهر فضایی خانوادگی و راحت محسوب نمی‌شود، اما مکان مقدس گردشگران کوله‌پشتی به دوش است .

پنوم پن

پنوم پن پایتخت کامبوج است و حال و هوای فیلم‌های وسترن را دارد. با این حال نمی‌توان از تماشای جاذبه‌های جالب آن صرف‌نظر کرد. پس از تخریب دریاچه‌ی این شهر تمام توجهات به سمت رودخانه‌ی آن جلب شده است .

جزیره‌ی بامبو

کل این جزیره را می‌توان در ۱۰ دقیقه پیمود. نکته‌ای که خیلی در اینجا به چشم می‌آید فرهنگ بومی‌های این منطقه و رقص سنتی کامبوجی که جزو رسوم ساکنین آن است .

شهر کپ

این شهرستان ساحلی زیبا نسخه‌ی آرام شهر سیهانوکویل است؛ مکانی دلچسب و راحت که در مجاورت اقیانوس قرار دارد. ضمن اینکه هیاهوی سیهانوکویل را هم ندارد. خرچنگ تند از غذاهای معروف این شهر است. در کل، شهر کپ امکانات تفریحی خاصی ندارد، اما اگر به دنبال یک مکان دنج و آرام برای استراحت هستید گزینه‌ی خوبی محسوب می‌شود .

پارک ملی بوکور

روزگاری این پارک محل پیاده‌روی اشراف فرانسوی بود و حالا بقایای به جا مانده از خانه‌های آن در این فضا دیده می‌شود.

باتم بنگ

این منطقه به زمین‌های کشاورزی‌اش شناخته شده است و زمانی محل استعمارگران فرانسوی بود. معابد بزرگ، درختان بامبو و معماری چشم‌گیر از جاذبه‌های این شهر به حساب می‌آیند .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :