گردشگری
1397/06/17 14:48

کدام هتل ها در لندن اسپاهای فوق العاده دارد؟

اسپاهای فوق‌العاده‌ای در برخی از هتل‌های لندن نظیر هتل کورینتیا، هتل لانگهام، هتل برکلی و... وجود دارد که در سفر به این شهر باید امتحان کنید .

اسپای هتل‌ها محلی عالی برای مهمانان هتل یا ساکنان شهر است تا به دور از هیاهوی شهر به‌خصوص در شهرهای بزرگ، خستگی را از تن به در کنند. اگر ساکن لندن  هستید یا با تور اروپا  به این شهر سفر کرده‌اید، می‌توانید در اسپای معرکه هتل‌ها، مزه آرامش را حس کنید .

۱ هتل کورینتیا

اسپای هتل کورینتیا (corinthia hotel) ، در طبقه چهارم قرار دارد و یک اتاق بخار، ۱۷ اتاق آرام‌بخش، یک سوئیت اسپای خصوصی، سالن ناخن، استخر سرد سرپوشیده، استخر لوکس، یک سونای آمفی‌تئاتری، فواره یخ، صندلی‌های سنگی گرم و محل‌های خصوصی استراحت دارد. درمان‌های این مجموعه باعث از بین رفتن استرس، شل شدن عضلات و افزایش انرژی می‌شود و علاوه بر این می‌توانید از خدمات مختلف این محل نیز استفاده کنید .

۲ هتل سنت پانکراس رنسانس

اسپای هتل سنت پانکراس رنسانس  (St Pancras Renaissance) در محل آشپزخانه قدیمی بخار هتل قرار دارد و یکی از بهترین اسپاهای آرام‌بخش لندن به حساب می‌آید. دیوارهای استخر سرپوشیده آن با کاشی‌های ویکتوریایی تزیین شده است و پنجره‌های قوسی شکل آن تلالو نور خورشید را به داخل هدایت می‌کند. یک حمام بخار اکالیپتوس، سالن بدنسازی و چند تخت آرامش در این محل وجود دارد. بسته‌های اسپابرای مسافران خسته در نظر گرفته شده است و مجموعه «اسپا سفری» شامل آفریقا، اندونزی  و باغ  انگلیسی نیز ارائه می‌شود .

۳ هتل لانگهام

امکانات اسپا در هتل لانگهام (The Langham) محدود است و در فضای استخر آن، محیطی برای استراحت وجود ندارد. دیوارهای کاشی‌کاری آن با طرح درخت بونسای، پس‌زمینه‌ای جذاب هنگام شنا ایجاد می‌کند. یک سونای کوچک و اتاق بخار در اتاق رختکن وجود دارد، یک سالن بدنسازی و درمان نیز در این مجموعه به چشم می‌خورد. درمان‌هایی با تکنیک‌های چینی ارائه می‌شود که برای متعادل کردن بدن است. ماساژ‌ روی تشک‌های آبی نیز تجربه‌ای متفاوت را به شما می‌دهد .

۴ هتل  لینزبورو

مهمانان در اسپای هتل لینزبورو (Lanesborough) با فشار دادن یک دگمه درخواست نوشیدنی مکمل می‌کنند. در این مجموعه، دوش‌هایی وجود دارد که باعث انتشار عطر و بو می‌شوند. در ضمن اتاق بخار، سونا و یک استخر کوچک همراه با جکوزی از امکانات این مرکز است. یک کلوپ و رستوران گیاهخواری، یک سالن بدنسازی بزرگ با تجهیزات مدرن و متخصصان بدنسازی و آرایشگاه نیز به چشم می‌خورد .

۵ هتل برکلی

اسپای هتل برکلی (The Berkeley) در طبقه هفتم این هتل و در یک باغ انگلیسی قرار دارد. از استخر آن می‌توان درختان سرسبز هاید پارک  را مشاهده کرد و در عین حال یک باغ مخفی نیز دارد که دور تا دور آن صندلی‌های تخت‌شو چیده شده است. در فصل تابستان قطعا محلی فوق‌العاده برای رهایی از استرس و خستگی است. برنامه‌های خاصی نظیر کلاس‌های شنای همزمان نیز در این اسپا برگزار می‌شود .

6 هتل سندرسون لندن

پرده‌ ابریشمی چین‌دار و سفید رنگی از سقف اسپای هتل سندرسون لندن (Sanderson London)رآویزان شده است و هنگام استراحت روی صندلی‌های ابری شکل آن حس آرامش می‌یابید. اتاق‌های درمان این اسپا در طبقه دوم آن قرار دارد و در نتیجه همه مشتریان حاضر در آن با صدایی بسیار آهسته صحبت می‌کنند. یکی از این درمان‌ها، ماساژ صورت نوکس نام دارد که شامل پاکسازی عمیق و مرطوب‌سازی، ماساژ صورت و دست‌ها می‌شود .

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :