گردشگری
1397/06/17 14:46

در ماه آوریل به کجا سفر کنیم؟

ماه آوریل با خود تغییرات فصلی به خصوصی را به همراه می آورد که در تمام کره ی زمین رخ می دهد و همین امر باعث می شود تا تبدیل به فصلی ایده آل برای سفر، گردشگری و بازدید از آثار باستانی، طبیعت گردی، ماجراجویی های به یاد ماندنی و همچنین سراغ غذاهای تازه ی محلی رفتن، شود.پس پاسپورت را بردارید و چمدان تان را برای یک سفر ماجراجویانه منحصر به فرد  آماده کنید تا خاطرات سفری به اردن، غواصی در کنار سوسمارهای آبزی در گالاپاگوس یا غرق کردن خودتان در شکلات های بلژیکی را برای زندگی تان رقم بزنید. در ادامه با دانستنی ها در سفر در آوریل همراه باشید .

دانستنی ها در سفر در آوریل : ماجراجویی

 ماجراجویی ها در ماه آوریل به گشت و گذار در طبیعت اختصاص دارند و در این مورد هیچ چیز جذاب تر از گردش های کوهستانی نیست. پس چوب اسکی هایتان را بردارید تا قدم در مسیر 75 مایلی Haute Route بگذارید که شما را از مون بلان به Matterhorn یا برعکس، می برد و در عین حال بهترین مسیرهای کوه آلپ را طی می کند. برای این که منظره ی خیره کننده ی دیگری را تجربه کنید چوب اسکی ها را کنار گذاشته و کفش ها کوهنوردی تان را به پا کنید و پا در مسیر آپالاچی آمریکا بگذارید. بهترین زمان برای رفتن به آن جا در اواخر آوریل است که جمعیت کمتری از کوهنوردان وجود دارند و شلوغ نیست. فصل بهار به کوهنوردان برجسته ندای رفتن به کوه نپال را می دهد تا برای قله نوردی در اواسط ماه می آماده شوند. اما نیازی نیست که برای بیشترین بهره از این منطقه، فقط قله ی اورست را در نظر داشته باشید چرا که آوریل زمان مناسبی برای کوهنوردی در میان گل های تازه شکوفه داده به سمت پایگاه کمپ اورست است. همچنین، این دوره از سال زمان مناسبی برای کشف و سیاحت در KwaZulu-Natal آفریقای جنوبی است؛ جایی که می توانید در آن کوه های نیزه مانند، تاریخچه ی در حال بسط و پستانداران غول پیکر را مشاهده کنید .

سفر در آوریل : نوشیدنی و غذا

کمربند خود را برای این ماجراجویی در کلکسیونی از غذا، آزادتر کنید. تم این ماه پذیرایی از خودتان است. دوچرخه تان را در میان تاکستان انگور های در حال رشد در خلیج هاوک در نیوزیلند بگذارید و از یک یا دو نوشیدنی در زیر آفتاب طلائی پاییزی لذت ببرید. به بلژیک، پایتخت شکلات جهان، بروید تا در هزاران شکلات فروشی تاریخی آن طعم شکلات های لذیذ و منحصر به فرد اش را بچشید. یک انفجار طعم دار در انتظار مسافران استانبول است؛ در بازار ادویه های مست کننده گردش کنید و وقتی که حسابی اشتهاتان برانگیخته شد از خودتان با راحت الحلقوم های ترکی، انواع کباب ها و بشقاب های پیش غذا و بشقاب غذای imam bayıldı ( بادمجان شکم پر) پذیرایی کنید. خوراک های خوش طعم مشابهی را می توان در نیمکره ی جنوبی زمین و در منطقه ی رودخانه ی مارگارت استرالیا پیدا کرد؛ جایی که می توانید با کیفیت ترین محصولات محلی از پنیر و عسل و شکلات گرفته تا نوشیدنی های مرغوب و سفارشی، را میل کنید .

دانستنی ها در سفر در آوریل : فرهنگ

ماه آوریل، لیست بلندبالایی از گزینه های گلچین شده از گردش های فرهنگی برای ما دارد. کسانی که به دنبال لذت بردن از ماجراجویی های بالا برنده ی آدرنالین و شگفتی های باستانی به طور مساوی هستند، باید به رم یا اردن بروند. ایندیانا جونز درونی تان را برای گردش در خاورمیانه رها کنید و از تورهای شهر 2000 ساله ی سنگی پرا بازدید کنید. در عین حال، حال و هوای خنک رم مناسب برای گردشگری در شهر و زمانی را سپری کردن با گلادیاتورهای سالن آمفی تئاتر کولوسئوم است.در این زمان از سال ملبورن آب و هوای خنکی دارد اما با فرا رسیدن Formula 1 Grand Prix ، فستیوال مد، فستیوال نوشیدنی و سومین فستیوال بزرگ و جهانی کمدی، کانون فرهنگی شهر حسابی گرم می شود. گرمتان شد؟ در طول جشن های Songkran به تایلند بروید چرا که در سراسر کشور جشن آب بازی بزرگ و حماسی برگزار می شود .

دانستنی ها در سفر در آوریل : طبیعت و حیات وحش

فصل بهار همراه با شکوفه های درخشان؛ زندگی تازه ای را برای نیمکره ی شمالی زمین به ارمغان می آورد. بهترین مکان ها برای یک گردش اقتصادی و کم هزینه در لیست ما توکیو و کیوتو در ژاپن می باشد؛ جایی که می توانید در آن از فصل شکوفه های گیلاس، منطقه ی England’s Lake که با بستری از گل های زرد نرگس پوشیده شده است، دیدن کنید. همچنین، حضور بره های تازه متولد شده که در تپه های آرام جست و خیزکنان در حال بازی هستند، جای تعجب ندارد که شاعر شگفت انگیز ما، ویلیام وردزورث، این مناظر را دلپذیر و همچون غزل می خواند. در جزایر گالاپاگوس و به خصوص دریاهای آرام و روشن اش، فرصت خوبی برای رویارویی با حیات وحش همچون غواصی با لاک پشت ها، شیرهای دریایی بازیگوش و سوسمارهای آبزی وجود دارد. پالائو نیز در این زمان از سال برای عاشقان دریای آبی بزرگ زمان مناسبی است چراکه شرایط برای سیاحت از مناظر زیر آب سرنگتی، عالی است 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :