آرایش و زیبایی
1397/05/31 15:47

رفع چین های صورت

روش اول:
اگر شما احساس میکنید خسته هستید و اشتها ندارید چین هایی بر صورتتان افتاده و رنگ چهره تان زرد شده است یک پیاز درست را که چهار قسمت شده است را در سه برابر آب بجوشانید تا پیاز بپزد و یک فنجان آب از آن باقی بماند و صبح ناشتا آ« را بنوشید.
گوشت میوه ها دارای انواع ویتامین هاست و به پوست بدن ما استراحت میدهد و چین های آن را باز میکند و از ظهور چین و چروک چهره ما جلوگیری کرده و آن را به تاخیر می اندازد.
روش دوم:
خانمها همیشه این عقیده رادارند که شبها موقع پاک کردن آرایش صورت خود چون باید صورت خود را با آب و صابون بشویند پوست آنها خراب خواهد شد این خانمها برای پاک کردن آرایش خود خر چه استعمال کنند باید گوشت میوه هایی را چون توت فرنگی هلو خربزه پرتغال در کف دست گذاشته و به صورت بمالند تا شستشوی خود را کامل کنند.
مخصوصا هنگام زمستان که میوه های دیگر نایاب است پرتغال بحد وفور وجود دارد و خانمها میتوانند برای لطافت و زیبایی پوست گردن و شانه های خود از این نوع معالجه زیبایی استفاده نمایند.
روش سوم:
توت فرنگی را اگر به صورت محلول برای شستن صورت مصرف کنند چین و چروک پوست را صاف کرده و برق و جلای خاصی به چهره شما می دهد.5 توت فرنگی بزرگ کاملا رسیده را در صافی ریز و نازکی بریزید وفشار دهید و آب آن را بگیرید بعد این شیره توت فرنگی را به سفیده یک تخم مرغ که کاملا زده اید و به شکل برف در آمده است اضافه کنید وقتی سفیده تخم مرغ و شیره توت فرنگی کاملا با هم مخلوط شدند بیست قطره گلاب و ده قطره بزوان را در آن بچکانید و آن را بهم بزنید به کمک کمی پنبه و یا قلم مو این محلول را روی صورت خود بمالید و یک ساعت صبر کنید تا روی پوست صورت شما بماند و بعد از گذشت یک ساعت صورت خود را با آب بیکربنات پانزده گرم (جوش شیرین)برای یک لیتر آب بشویید.
روش چهارم:
روش دیگر به صورت است که قبل از خواب آب توت فرنگی را به صورت خود بمالید و صبح که از خواب بیدار شدید پوست خود را با 
آب جعفری بشویید.البته در صورتگی که به توت فرنگی آلرژی نداشته باشید.

روش پنجم:
برای رفع چین صورت به مدت پانزده روز پوست را در کمی عرق بخیسانید و پس از آن صورت خود را با این محلول ماساژ دهید.
روش ششم:
سی تا چهل گرم غازیانی را اگر در یک لیتر آب دم کنند و صورت ،گردن و یا دستها را با آن بشویند بهترین محلول شستشو برای زیبایی و لطافت پوست است و از چین و چروک پوست جلوگیری میکند.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :