آرایش و زیبایی
1397/05/30 13:56

انتخاب کرم پودر مناسب برای صورت

چگونه بهترین انتخاب را برای کرم پودر داشته باشیم؟

برای دانستن اینکه چه رنگ کرم پودر به پوست ما بیشتر می آید و اینکه چه رنگی را باید انتخاب کنیم در وحله اول باید باید مشخص کنیم که توناژ پوست ما چه رنگی است برای اینکار سه راه وجود دارد.قبل از آن باید بگوییم که ما کلا سه توناژ رنگ داریم.

رنگ گرم یا warm

رنگ سرد یا cool

رنگ خنثی یا neutral

راه اول:

به رگ دسستتون درست در قسمت پشت مچ نگاه کنید اگر رگ شما آبی یا بنفش باشد شما cool  یا سرد هستید و اگر سبز باشد شما warm یا گرم هستید و اگر بین سبز و آبی باشد شما neutral  یا خنثی هستید.

راه دوم:

اگر در هنگام آفتاب گرفتن شما به سرعت میسوزید و قرمز میشوید شما cool  یا سرد هستید ولی اگر زود رنگ میگیرید و برنز میشوید شما warm یا گرم هستید و اگر بینابین هستید شما neutral  یا خنثی هستید.

راه سوم:

اگر ساعت طلا یا دستبند طلا به دستان شمابیشتر می آید شما warm یا گرم هستید ولی اگر دستبند نقره یا سفید به دستان شما بیشتر می آید شما cool  یا سرد هستید و در نهایت اگر هردو به دستان شما می آیند و دستان شما را زیباتر میکند شما neutral  یا خنثی هستید.

در حالت کلی (تا 99 درصد) افرادی که پوستهای سفیدی دارند و پوستشان یه کم قرمزی دارد سرد یاcool  هستند و افراد با پوستهای تیره تر گرم یا warm هستند.

با یکی از این سه راه توناژ رنگ پوست را مشخص میکنیم حال نوبت انتخاب رنگ کرم پودر است.اکثر شرکتها تستر هایی به شکل زیر دارند حرف w از کلمه warm گرفته شده حرف c از کلمه cool و حرف n از کلمه neutral گرفته شده است .اگر رنگ پوست شما گرم است باید به سراغ رنگهایی بروید که با حرف w  مشخص شده و اگر رنگ پوست شما سرد است باید به سراغ رنگهایی بروید که با حرف c  مشخص شده اگر رنگ پوست شما خنثی است باید به سراغ رنگهایی بروید که با حرف n مشخص شده است. در بعضی از تستر ها حروف nw یا nc وجود دارد که به معنی پوست خنثی متمایل به گرم و یا پوست خنثی متمایل به سرد است.نکته دیگری که لازم است بدانید این است که هیچ گاه کرم را روی دست خود تست نکنید چون رنگ دستان با صورت متفاوت است بهترین جایی که میتوانید تست را انجام بدهید روی پوست گردن و صورت است اگر پس از استفاده بین صورت و گردن تفاوت رنگ نبود آن گرم پودر مناسب صورت شماست.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :